Hakkımızda

Özkan Group markasının temelleri 1993 yılında Kapalıçarşı Mercan’da küçük bir iş yerinde başladı.

Üretime başladığı dönemde piyasada bulunan alyanslar üç model ve tek renkten ibaretken, 1995 yılında Özkan Group pazara yenilik getirerek yeşil, beyaz ve kırmızı renkten oluşan alyansları üretmiştir.

Bir yandan sektördeki yenilikleri takip edip model çeşitliliğini artırırken diğer yandan makine parkurunu genişletti. Gelişen imalat atölyesi ve Türkiye çapında arttırılan satış kanalları sayesinde Özkan Group tanınan ve tercih edilen bir marka haline gelmeye başladı.

2000 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Özkan Group, 2001’de ise Türkiye’de kuyumculuk sektöründe ilk kez CNC işleme tezgahlarını bünyesine katarak üretim kalitesini ve rekabet teknolojisini dünya standartlarına taşıdı.

2005 yılında Kuyumcukent’teki fabrikasına taşınan Özkan Group sürekli gelişen teknolojisiyle alyans üretiminin %90’ını boru ve kaynaksız olarak gerçekleştirmeye başladı.

2011 yılında ihracat portföyünü büyütmek adına ilk yurtdışı toptan satış ofisini Mülheim an der Ruhr, Almanya’da açtı.

Bugün 1000 m² üretim alanı, 500 m² toptan ve perakende satış mağazası ile koyduğu hedeflere hızlı adımlarla ulaşmaktadır.

Özkan Group, ürettiği alyanslarla müşterilerinin mutluluğunu ve memnuniyetini hedeflemiş bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Merrily / Gold

Purely / Silver - Steel

www.purelyrings.com